Programozás oktatás kiemelkedő bérezéssel
30 Jun
, Budapest
3529 Ft/90 perc (Bruttó)

A vírushelyzet miatt jelenleg adatbázisba való felvételre lehet jelentkezni, az állást betölteni a veszélyhelyzet feloldását követően lehet, amiről a jelentkezőket értesítjük!

Budapesti délutáni iskolánk programozás oktatókat keres! Ha jártas vagy informatikában, azon belül is a programozásban (legyen az bármilyen programozási nyelv), szívesen gyűjtenél némi tapasztalatot mielőtt végeznél az egyetemen rugalmas beosztással, akkor várjuk jelentkezésedet!

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

  • jártas vagy informatikában, azon belül is a programozásban (legyen az bármilyen programozási nyelv)
  • képes vagy megfelelő felkészítést követően az általunk megadott tematika alapján önállóan, előre felkészülni és megtartani egy programozás vagy robotika órát 7-17 éves tanulóknak
  • legalább 20 éves elmúltál
  • foglalkoztál már gyerekekkel hivatásszerűen
  • képes vagy az általunk megadott tanterv és kerettémák alapján önállóan, előre felkészülni az óráidra
  • csapatjátékos vagy és úgy érzed, beleillesz egy fiatal, lelkes és motivált csapatba
  • ha behívunk, fontos, hogy el tudj jönni megtartani egy próbatanítást budapesti központunkba
  • szeretnéd megtapasztalni milyen az, amikor a 21. századi gyermekeket valóban a jövőre készítik fel

A programozás oktató feladatai:

  • hétköznap délutánonként, és szombaton délelőttönként programozás órák tartása a Funside Schoolban, valamint az arra való teljes körű önálló felkészülés előre megadott tematika alapján

Fizetés:

Nettó 3000 Ft (magyar nyelvű órák) – 4000 Ft (angol nyelven tartott órák) / 90 perc

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, Szent Gellért tér és/vagy II. kerület, Frankel Leó út és/vagy II., X., XIII. kerületi partneriskoláinkban

Weboldalon vagy a szucs.bettia@onejob.hu címen önéletrajz küldésével.