Tesztmérnök-gyakornok
18 Apr
Bicske, Fejér megye
0 Ftmegegyezés szerint

A Vincotech Hungária Kft. bicskei csapatába keresünk Tesztmérnök-gyakornokot.

Feladatok:
- Selejt- és hibaanalízisben való részvétel;
- Mérések eredményeiről statisztikai kimutatások készítése;
- Hibaanalízis eszközök továbbfejlesztése;
- Adatbázisok kezelése;
- Online tesztberendezések hibadiagnosztikája;
- Tesztmérnökség támogatása

Fontos, hogy legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod és legalább heti 3 napot tudj vállalni és hosszú távon gondolkozz (legalább fél év).

Kiemelkedő fizetés, bejárás és melegétkezés támogatás! (15 Ft/km a telephely és a lakcím kétszeres távolságára ill. 110 Ft/ledolgozott nap étkezési támogatás).

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a toth.bettina@onejob.hu címen.

Elvárások
Szoftver és hardver tervező program ismerete (pl. SQL/Visual Basic – Altium)
Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
Megbízhatóság, határozottság, talpraesettség.

Kapcsolattartó

Tóth Bettina