Process Quality Trainee
18 Apr
Bicske, Fejér megye
1400 Ft/óra (Bruttó)

A Vincotech Hungária Kft. bicskei csapatába keresünk Process Quality Trainee-t.

Feladatok:
- Folyamat változások esetén validációs mérések lebonyolítása, előkészítése;
- Hibaelemzésben való aktív részvétel;
- Analízisek koordinációja;
- Statisztikai elemzések, kimutatások készítése;
- Adatbázis kezelés;
- A Folyamat oldali Minőségbiztosítási Osztály munkájának támogatása.

Fontos, hogy legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod és legalább heti 3 napot tudj vállalni és hosszú távon gondolkozz (legalább fél év).

Kiemelkedő fizetés (br. 1400 Ft/óra), bejárás és melegétkezés támogatás! (15 Ft/km a telephely és a lakcím kétszeres távolságára ill. 110 Ft/ledolgozott nap étkezési támogatás)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a toth.bettina@onejob.hu címen.

Elvárások
Műszaki területen folyamatban lévő, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Excel középszintű ismerete
Minőségbiztosítási szemlélet, elemző készség, analitikus képesség
Villamosmérnök és Minőségbiztosítási hallgató
Angol nyelvismeret írásban

Kapcsolattartó

Tóth Bettina