Informatikai rendszer-üzemeltető asszisztens
21 Mar
V. kerület, Budapest
1450 Ft/óra (Bruttó)

Informatikai rendszerüzemeltető asszisztens pozíció

Feladatok:

- Beérkező bejelentések, felmerülő problémák rögzítése, dokumentációja és továbbítása
- A bejelentések életciklusának nyomon követése, azok megoldásáig
- Szerver virtualizációs környezetben alapszintű üzemeltetési feladatok ellátása
- Monitoring rendszer nyomon követése
- Alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása: hibák észlelése, kezelése, felhasználói jogosultságkezelés

Elvárások:

- Hálózati alapismeretek
- Számítógép virtualizációs alapismeretek
- Szerver üzemeltetési alapismeretek
- Linux rendszerek alapismerete
- Munkatapasztalat megjelölése
- Alapvető kommunikációs képesség
- Jó problémamegoldó készség

Fizetés: bruttó 1.450 Ft/óra

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8-17 óra, heti 20-25 óra elvárás

Jelentkezés: a weboldalon vagy a toth.bettina@onejob.hu e-mail címen önéletrajz küldésével

Kapcsolattartó

Tóth Bettina