Világítástechnikai gyakornok
09 Apr
XI. kerület, Budapest
1412 Ft/óra (Bruttó)

Világítástechnikai gyakornok keresünk Budapesti telephelyünkre

Feladatok:

  • Világítástechnikai mérnökök napi munkájának támogatása
  • Világítástechnikai projektek ajánlatainak kidolgozása
  • Javaslatok alternatív megoldásokra, kiváltásokra, ésszerűsítésre
  • A projektek koordinálásában való aktív részvétel

Későbbiekben lehetőség:

  • Világítástervezés;
  • Projektek felügyelete;

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció;
  • Fiatalos csapat; közvetlen kivitelezői kapcsolat

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Világítástechnikai ajánlatadásban szerzett min. 2 év gyakorlat,
  • Világítástechnikai termékek, beszállítók ismerete.
  • Logikus gondolkodásmód, precizitás, gyors tanulási készség, motiváltság
  • Kreativitás Proaktivitás,.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Világítástechnikai mérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás írásban

Jelentkezés a weboldalon vagy a izso.gergely@onejob.hu e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely