C# fejlesztő diák - Orvostechnika
24 Mar
XI. kerület, Budapest
1200 1800 Ft/óra (Bruttó)

Budapesti fejlesztő cég keres

C# fejlesztő - Orvostechnika pozícióba azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Automata unittestek írása
  • Kódminőség javítás
  • Prototipizálás
  • Belső tool fejlesztés

Amit kínálunk:

  • Bepillantás világszinvonalú egészségügyi képalkotók (CT, MR, RTG…) szoftverének fejlesztésébe (ld. SIEMENS syngo.via, Somatom, Magnetom)
  • Korszerű technológia, magas szintű szakmaiság
  • Folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres tréningek
  • Támogató, egymást segítő vállalati kultúra
  • Kölcsönös megelégedettség esetén a tanulmányok befejezése után állandó munkaviszony mellett a termékfejlesztésben való résztvétel

Elvárások:

  • Szeress programozni!
  • Legalább alap szintű C#/.NET programozói ismeretek
  • Angol szaknyelv biztonságos használata
  • Igény a minőségi munkavégzésre és a folyamatos fejlődésre

Előny:

  • Hosszútávú karrierterv a szoftveriparban
  • Ismeretek a következőkben: WCF, WPF, HTML5, agilis szoftverfejlesztés, TFS

Bérezés: Képességekhez mérten bruttó 1200-1800 Ft/óra között.

Jelentkezés: Weboldalon vagy fényképes önéletrajzzal az izso.gergely@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Izsó Gergely