IT Gyakornok - Mérnökinformatikus
07 Nov
Bicske, Fejér megye
1200 Ft/óra (Bruttó)

IT Gyakornok

A Vincotech Hungária Kft. bicskei csapatába keresünk IT Gyakornokot!

Feladatok:

- Az informatikai csoport programozási munkáinak támogatása (C#)

- A termelés végrehajtási rendszer szatelit alkalmazásainak támogatása

- Célhardware-ek telepítése, hibáinak elhárítása

- Dokumentáció készítése

Elvárások:

- C# vagy C++

- Műveletek XML file-okkal

- SQL query-k (esetleg SQL DB design)

- Kommunikációs protokollok ismerete

- Alapvető hálózati, MS OS ismeretek

- Középfokú angol

- Céges környezet szabályainak betartása

Fontos, hogy legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod és legalább heti 3 napot tudj vállalni és hosszú távon gondolkozz (legalább fél év).

Kiemelkedő fizetés (br. 1200 Ft/óra), bejárás és melegétkezés támogatás! (15 Ft/km a telephely és a lakcím kétszeres távolságára ill. 110 Ft/ledolgozott nap étkezési támogatás)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a toth.bettina@onejob.hu címen.

Kapcsolattartó

Tóth Bettina